Список депутатів Срібненської сільської ради VІІ скликання

№ одноман-датного виборчого округу

Прізвище, власне ім’я, по батькові обраного депутата

Число, місяць, рік народження

Освіта

Партійність

Посада

Місце роботи (заняття)

Суб’єкт висування кандидата (назва місцевої організації політичної партії або самовисування)

1

Якименко Надія Миколаївна

07.12.1962

вища

безпар тійна

Заві дуюча ФАП

Петровський ФАП

самовисування

2

Дудка Марина Олександрівна

08.01.1979

вища

безпар тійна

директор

Срібненська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім..А.Г.Черненка

Територіальна організація Політичної партії „Опозиційний блок“ у Красноармійському районі Донецької області

3

Кияшко Інна Василівна

05.08.1968

вища

безпартійна

Спеціаліст сільської ради

Срібненська сільська рада

самовисування

4

Суржанський Борис Петрович

26.11.1967

середня

безпартійний

Фізична особа - підприємець

--

самовисування

5

Деменін Анатолій Олександрович

30.04.1967

середня

безпартійний

Фізична особа - підприємець

--

Територіальна організація Політичної партії „Опозиційний блок“ у Красноармійському районі Донецької області

6

Мороз Анатолій Васильович

27.12.1969

середня

безпартійний

Фізична особа - підприємець

--

Територіальна організація Політичної партії „Опозиційний блок“ у Красноармійському районі Донецької області

7

Єрмоленко Ігор Іванович

10.12.1977

вища

безпартійний

Фізична особа - підприємець

--

самовисування

8

Доценко Валентина Федорівна

03.02.1962

вища

безпартійна

Заві дуюча ФАП

Ясеновський ФАП

Красноармійська районна організація політичної партії „Всеукраїнське об’єднання „Батьківщина“

9

Площанська Ірина Миколаївна

19.04.1968

Професійно - технічна

безпартійна

Заві дуюча сільською бібліотекою

Срібненська бібліотека - філія

Територіальна організація Політичної партії „Опозиційний блок“ у Красноармійському районі Донецької області

10

Солдатенко Ігор Андрійович

15.11.1968

Професійно - технічна

безпартійний

агроном

ДСГП ТОВ „Иннко„Ясенове“

самовисування

11

Теліпайло Ніна Миколаївна

25.10.1962

Професійно - технічна

безпартійна

Спеціаліст ІІ категорії сільської ради

Срібненська сільська рада

самовисування

12

Солдатенко Олена Миколаївна

19.12.1974

вища

безпартійна

Головний бухгалтер

Срібненська сільська рада

самовисування

13

Куроп’ятник Любов Борисівна

30.08.1961

Професійно - технічна

безпартійна

Заві дуюча сільським клубом

Ясеновський СК

самовисування

14

Новікова Тамара Іванівна

07.10.1968

вища

безпартійна

Секретар

Срібненська сільська рада

самовисування

Логін: *

Пароль: *