Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2019 рік

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань

оприлюднюються:

проект рішення сільської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2019  рік Срібненської сільської ради Покровського району Донецької області».

Відповідно до статті 10 Податкового кодексу України до місцевих податків віднесено податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, обов’язок встановлення якого покладено на органи місцевого самоврядування.

На виконання вимог Податкового кодексу України та з метою забезпечення додаткових надходжень до бюджету міста, виникла необхідність прийняти рішення, яким запроваджується податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території сільської ради на 2019 рік.

Проект регуляторного акту в повному обсязі та аналіз регуляторного впливу, у відповідності зі ст.ст. 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» буде розміщено на  сайті Срібненської сільської ради (http://sribne.rada.org.ua/ ) та на стендах адмінбудівлі виконому сільської ради з метою обговорення.

Зауваження та пропозиції щодо проекту рішення приймаються в  письмовій  формі від фізичних та юридичних осіб на протязі одного місяця з дня його оприлюднення за адресою:      

Назва ради

Адрес

Контакти

Срібненська сільська рада

85373, Донецька обл., Покровський р-н, с. Срібне, вул..Дружби, 81

531372,  моб. 0502975177,

e-mail: notoma@ukr.net

https://rada.info/upload/users_files/04341945/20601aa6a80c8d35e4f6bf372cb089e1.doc

Логін: *

Пароль: *