Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Срібненська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04341945) був реорганізований і увійшов до складу Покровської громади

повідомлення про оприлюднення регуляторних актів

про оприлюднення проектів регуляторних  актів срібненськоїсільської ради

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань

оприлюднюються:

проекти рішень сільської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2021 рік Срібненської сільської ради Покровського району Донецької області» та«Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб – підприємців  на 2021 рік Срібненської сільської ради Покровського району Донецької області».

Податковим кодексом України встановлено перелік місцевих податків і зборів у державі. Зокрема, відповідно до статті 10 Податкового кодексу України до місцевих податків віднесено податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та єдиний податок, обов’язок встановлення яких покладено на органи місцевого самоврядування.

На виконання вимог Податкового кодексу України та з метою забезпечення додаткових надходжень до бюджету сільської ради, виникла необхідність прийняти рішення, якими запроваджується податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянкита єдиний податок на території сільської ради.

Проекти відповідних регуляторних актів в повному обсязі та аналіз їх регуляторного впливу, у відповідності зі ст.ст. 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» буде розміщено з 19.03.2020 року на сайті сільської ради sribne.rada.org.ua та на стендах адмінбудівлі сільської ради з метою обговорення.

Зауваження та пропозиції щодо проектів рішень приймаються в  письмовій  формі від фізичних та юридичних осіб на протязі одного місяця з дня його оприлюднення за адресами:

Назва ради

Срібненська сільська рада

85373, Донецька обл., Покровський р-н, с. Срібне, Дружби, 81

моб. тел.0502975177

e-mail notoma@ukr.net

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування